Sześć miesięcy czystej miłości!

Właśnie o tym czasie, sześć miesięcy temu, dwa dni po wybuchu gazu w kamienicy przy Sokolskiej, kiedy w kinach grali obsypanych nagrodami Bogów, a cała Polska żyła wyborami samorządowymi, które były za pasem, mój Dożywotni wpakował mnie w auto i zawiózł w miejsce przeznaczenia. O 22 był korek na Sokolskiej. A jakże, dlaczego miałoby go nie być, skoro jest sobotnia noc. Cecylia przywitała nas z otwartymi ramionami! Ta Cecylia, której nie lubią sympatycy ‚Lilki z Bonifratrów’ (ale to na inną okoliczność historia) i psioczyła, że zjadłam kolację nie przewidując, że oto Drugorodna postanowi pojawić się na świecie. Po północy więc zaległam na stole. Operacyjnym. Żeby mi urodziły dziecko dwie przemiłe dochtorki, dwie miłe położne, jeden dowcipny anestezjolog (dlaczego anestezjolog ma brązowe plamy na butach? z kawy ;-)) i jedna neonatolog. W radiu ze złotymi przebojami JuTu śpiewało: One love, One life, When it’s one need, In the night, It’s one love, We get to share it no i kto mi powie, że to nie do nas? Taka podzielona miłość, która ważyła trzy kilogramy i krzykiem oznajmiła ‚jestem!’.

Tak oto Maria została starszą siostrą.

Pół roku bycia mamą dwóch. Nie wiedziałam, że można tak mocno kochać, kiedy ma się więcej do kochania. Że miłość ma jakąś dodatkową zdolność pomnażenia przy dzieleniu. W naszej rodzinie to ślubny jest od liczenia, muszę z nim przeanalizować te algorytmy. Wciąż jestem zaskoczona swoim wzruszeniem i ekscytacją. Doświadczenie dwóch pokazało mi, że można się nawet wysypiać i lepiej organizować czas, tak, żeby ze wszystkim zdążyć i w tym jeszcze nie zatracić siebie. Piękne doświadczenie. Dobrze mi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii zasłyszane, zobaczone. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Sześć miesięcy czystej miłości!

  1. ~Es pisze:

    Uwielbiam Twoje wpisy :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>